Start : Produkcja : Wyroby
PolskiEnglish
Wyroby
Spis treści
Wyroby
Wysoka jakość wykonania
Mocowania cylindrów
Dokumentacja konstrukcyjna
Pozostała produkcja
Pakowanie i dostawa
>> Wszystkie strony <<

Produkcja

Specjalizujemy się w produkcji siłowników hydraulicznych: tłokowych, nurnikowych i teleskopowych.

W programie produkcji mamy cylindry jedno- i dwustronnego działania: tłokowe (z jednostronnym lub dwustronnym tłoczyskiem), nurnikowe i teleskopowe (w tym również dwustronnego działania) o różnorodnych sposobach mocowania. Wykonujemy również pompki hydrauliczne ręczne i nożne, a także cylindry obrotowe.

 


Podstawowe rodzaje produkowanych przez nas wyrobów

cylindry tłokowe cylindry nurnikowe cylindry teleskopowe ucha
Cylinder tłokowy    

Jakość

Na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas wyroby charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania.

Stosujemy azotowane tuleje prowadzące, co poprawia sztywność cylindra jak również prowadzenie tłoczyska. Na życzenie klientów wykonujemy tłoczyska z prętów ulepszanych cieplnie, hartowane indukcyjnie.

Przed korozją tłoczyska zabezpieczamy za pomocą powłok chromowych pojedynczych i podwójnych lub pokryciem nikiel-chrom. Mamy również możliwość cynkowania detali w naszym zakładzie.

Obudowa cylindra chroniona jest od zewnątrz farbą podkładową lub systemem podkład - farba nawierzchniowa.

Stosujemy uszczelnienia, bądź systemy uszczelnień znanych i renomowanych firm: Simrit-Freudenberg, Trelleborg (dawniej Busak&Shamban), Parker, Dichtomatik czy Hallite.


MocowanieMocowania cylindrów - wszystkie rodzaje cylindrów mogą mieć różne sposoby mocowania:  
  • mocowanie na łożysku wahliwym,
  • mocowanie na łożysku przegubowym,
  • mocowanie na czopach bocznych,
  • mocowanie na kołnierzu,
  • mocowanie na łapach,
  • mocowanie na łożyskach kulistych

 

 


DokumentacjaCylindry wykonujemy w oparciu o własną dokumentację konstrukcyjną, powierzoną dokumentację, na podstawie danych przekazanych przez klienta jak i również na podstawie wzorca.

 


PozostałeAGROMET LUBAŃ produkuje również części zamienne do cylindrów takie jak:  tłoczyska, obudowy, tłoki, tuleje prowadzące, ucha, łożyska i zawiesia a także ręczne pompki olejowe. Ponadto zakład nasz wykonuje usługi w zakresie obróbki mechanicznej metalu, pokryć galwanicznych, malowania i regeneracji cylindrów. Można u nas także nabyć uszczelnienia do cylindrów.  

 


DostawaCylindry standardowo pakujemy w europalety. Jeśli zachodzi taka potrzeba, stosujemy system przekładek chroniący powłokę malarską i cylindry przed uszkodzeniem w czasie transportu. Współpracujemy ze znanymi firmami spedycyjnymi: DHL, Raben, Röhlig, czy Emons.  

Pakowanie wyrobów
Pakowanie wyrobów
Pakowanie wyrobów
Pakowanie wyrobów
Pakowanie wyrobów
Pakowanie wyrobów
Pakowanie wyrobów
Pakowanie wyrobów